SME
Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

Mission: Impossible. Primitívna, ale o to lepšia akcia

V dnešnom Screeneri sa bližšie pozrieme na slušnú akciu na koniec roka – Mission: Impossible – Ghost Protocol. V súboji Johnny Depp (Rumový denník) vs. Tom Cruise to tentoraz vyhral starší Tom.

V dnešnom Screeneri sa bližšie pozrieme na slušnú akciu na koniec roka – Mission: Impossible – Ghost Protocol. V súboji Johnny Depp (Rumový denník) vs. Tom Cruise to tentoraz vyhral starší Tom. Podrobný pohľad na všetky filmové premiéry ponúka podcast Radio_FM . Kto počúva, vie viac.

Kto je to ten Peter Konečný???

Od roku 2000 publikuje v printových a elektronických médiách. Šéfredaktor a zakladateľ najčítanejšieho a najstaršieho slovenského špecializovaného filmového portálu Kinema.sk. Absolvent katedry filmovej vedy a multimédií na Vysokej škole múzických umení. Tvorca a spolupracovník niekoľkých filmových festivalov a prehliadok. Autor každoročného filmového ocenenia „Kinema Film roka“ a dlhoročný spolupracovník Rádia_FM. Aktuálne prednáša po celom Slovensku a venuje sa aj prednáškam pre stredné a vysoké školy. Žije a pracuje v Bratislave.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu