SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Spectacular Slovakia

Videá a reportáže mladých novinárov pre cestovateľa Spectacular Slovakia, sprievodcu v
angličtine, ktorý každý rok vydáva týždenník The Slovak Spectator.

Košice sú stále v pohybe, hovorí Parížan

Krása Košíc sa ukrýva v medziľudských vzťahoch a v tom, ako vás dokážu niekam posunúť, hovorí Christian Potiron, Parížan žijúci v metropole slovenského východu. Pozrite si študentské video zo serálu Spectacular Slovakia.

Krása Košíc sa ukrýva v medziľudských vzťahoch a v tom, ako vás dokážu niekam posunúť, hovorí Christian Potiron, Parížan žijúci v metropole slovenského východu. Slovensko je dnes jeho domovom – žije tu už deväť rokov.

Kamera: Viktor Herrgott

Strih: Viktor Herrgott, Dominika Uhríková

Dramaturgia: Dominika Uhríková

Videá z ciest študentov žurnalistiky, ktorí objavujú Slovensko pre 16. ročník cestovateľa Spectacular Slovakia, sprievodcu vydávaného anglickým týždenníkom The Slovak Spectator. Na tohtoročnom vydaní sa okrem mladých novinárov podieľali fotograf Yuri Dojc a redaktor Howard Swains.Projekt bol realizovaný aj vďaka spolupráci s Katedrou žurnalistiky Univerzity Komenského a Slovenskou agentúrou pre cestovný ruch. Edícia cestovateľa Spectacular Slovakia pre sezónu 2011/2012 v predaji od 19.9.2011 na stránkach spectator.sk. Viac informácii na adrese circulation@spectator.sk

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu