SME
Pondelok, 26. júl, 2021 | Meniny má Anna, HanaKrížovkyKrížovky

Hudobné úlety

Krátke videofilmy Neziskovej organizácie Voices o mladých slovenských hudobníkoch, ktorí sa neprispôsobujú väcšinovému vkusu.

Moustache: Prvý koncert sme hrali v garáži

Krátky film o elektropopovej kapele Moustache sa nakrúcal v Dunajskej Strede a premiéru mal 30.septembra na multižánrovej akcii Voices Live 16, kde sa kapela predstavila aj naživo.

Krátky film o elektropopovej kapele Moustache vznikol počas jednej slnečnej septembrovej nedele v Dunajskej Strede a premiéru mal 30.septembra 2010 na multižánrovej akcii Voices Live 16, kde sa Moustache predstavili aj naživo.

Skupina Moustache vznikla v roku 2007 v Dunajskej Strede ako garážová popová kapela s koncertnými ambíciami. V roku 2009 kapela odohrala okolo 15 koncertov (Budapešť, Viedeň, Bratislava, ale aj Galanta, či Gabčíkovo), z toho prvý a pamätný vo vlastnej skúšobni. Skladby Separation Song a Magnet sa dostali do rotácií Rádia_FM, a hraním v diskusnej relácií Lampa sa kapela zviditeľnila aj televíznym divákom.

Na sklonku roku 2009 kapela vydáva svoje prvé EP v internetovom vydavateľstve EXITlabel zadarmo na stiahnutie. Nachádza sa na ňom päť piesní z repertoáru, ktoré členovia nahrávali v štýle DIY v byte klávesáka.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá