SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Svet Tomáša Hudáka

Tomáš Hudák komentuje najzábavnejšie udalosti uplynulého týždňa. Na politiku sa netreba pozerať len vážne.

K bytom prišli všelijako. Aj zo srandy

Naozaj nešlo pri prideľovaní bytov o charitu? Kto trasie krehkým kreslom koalície? A čo naozaj robia naši europoslanci v Bruseli? Hudák prináša šokujúce odhalenia. Tu a teraz.

Naozaj nešlo pri prideľovaní bytov o charitu? Kto trasie krehkým kreslom koalície? A čo naozaj robia naši europoslanci v Bruseli? Hudák prináša šokujúce odhalenia.

Vážený pán predseda KDH,

my, dolupodpísaní tvorcovia tejto relácie čestne prehlasujeme, že sme nikdy nepožiadali o byt ani poslanca nášho mestského zastupiteľstva, ani prednostu, ani starostu a ani primátora, ani svojho životného partnera či rodičov alebo náhodne okoloidúceho neznámeho a už vonkoncom nie manželku blížneho svojho.

Nikdy sme nechceli bývať v centre mesta, už tobôž nie vo viac ako dvojizbovom byte, či už obývateľnom, plne zariadenom so záchodom alebo pred rekonštrukciou, skrátka s holými stenami.

Nikdy by nám ani nenapadlo vyťukať nejakú lukratívnu lokalitu na reality stránkach a hľadať pár metrov štvorcových za dostupnú cenu, rozumej menej ako stotisíc.

Keby nás čistou náhodou postretlo to šťastie, ktoré zdá sa nie je v pravdepodobnosti 1:1000000 ako sme si donedávna mysleli, a napriek hore uvedenému by nám spadol taký byt z neba, ani na chvíľu by sme nezaváhali.

Preto sa obraciame na vás, pán Figeľ, čo by mala spĺňať taká charitatívna a dobročinná organizácia, ktorá sa môže uchádzať o pridelenie vášho bytu.

Jeden z nás má dieťa, ten druhý žije s tromi ďalšími kamarátmi na podnájme. Charita bol vždy náš sen. Rozdávať, to je naše.

Ďakujeme za skorú odpoveď,

Tomáš Hudák a Lukáš Kodoň

Nezabudnite: Svet Tomáša Hudáka, politickú lame web show nájdete na TV.SME.SK každý štvrtok od 20:00.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá