SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Festival Pohoda

Všetky videá z najväčšieho slovenského festivalu Pohoda. A nielen z aktuálneho ročníka.

Hudák na Pohode brojil za koktavých

Jeden kokce, druhý šušle a oboch museli zvučiť už dve hodiny pred vystúpením. Moderátorské duo Tomáš Hudák a Bene robilo predskokanov Vŕbovským víťazom. Na festivale Pohoda 2010 im na pódiu pomáhali Zuzana Wienk, Juraj Kušnierik a rapper Bourek.

Jeden kokce, druhý šušle a oboch museli zvučiť už dve hodiny pred vystúpením. Moderátorské duo Tomáš Hudák a Bene robilo predskokanov kapele Vŕbovskí víťazi. Na festivale Pohoda 2010 im na pódiu pomáhali Zuzana Wienk z Aliancie Fair-play, Juraj Kušnierik z .týždňa a rapper Bourek zo skupiny Sporto.

Jedna z najhorších slovenských moderátorských dvojíc (po Balážovi a Hubinákovi) dostala pre nízky rozpočet festivalu prvýkrát šancu aj na veľkom stejdži. Hudák&Bene vsadili na tradičný mix stand-upu, hudby a talkšou. Napriek lukratívnemu rannému času sa im nepodarilo pritiahnuť do hľadiska svoju cieľovku.

Jedno z tých vydarenejších vystúpení tak naživo videla len hŕstka skalných fanúšikov Beneho, zopár obdivovateľov Zuzany Wienk a niekoľko vytrvalcov, ktorí sa v hľadisku už zobudili po ťažkej noci.

Takmer 45-minútová šou však mala obrovský ohlas najmä v stanovom mestečku, kde ju budiaci sa účastníci festivalu vďaka dobrému ozvučeniu počúvali ako audionahrávku.

Z celého vystúpenia existuje len jeden videozáznam, ktorý nasnímal Lukáš Kodoň z pod pódia na jednu kameru. Obrazová kvalita záznamu značne kolíše a niektoré časti museli byť pre nepoužiteľný obraz alebo zvuk vystrihnuté.

Kultovú nahrávku vám po remasteringu a vyčistení prináša exkluzívne TV SME.

All rights reserved. Parental Advisory: Explicit language.

Citácie:

"Jeden z najväčších prúšvihov Pohody. Po Jane Kirschner, samozrejme." Kuly, Desmod

"Roztomilé. Takéto študentské projekty by sme mali viac podporovať" Iveta Radičová, premiérka SR

"Hneď po vystúpení sme im vzali náramky, zbalili stany a vykázali ich z areálu. Všetkým, ktorých zobudili, sa v mene organizátorov ospravedlňujem." Michal Kaščák, šéf festivalu Pohoda

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Festival Pohoda

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá