SME
Streda, 17. august, 2022 | Meniny má Milica

TAKMER Fest Anča

Pozrite si filmy, ktoré sa len tak-tak nedostali do hlavnej sútaže medzinárodného festivalu animovaného filmu Fest Anča. Divácku cenu TAKMER, o ktorej ste rozhodovali v internetovom hlasovaní, získal film KLOBÚK od Michaela Fragsteina.

Mačacie záležitosti

Do tmavého, polorozpadnutého nájomného domu sa pomaly vkrádajú prvé lúče slnka. V malom byte, čo sa podobá na tisíce iných, zvoní budík.

Pán K. otvorí oči, ponaťahuje sa. Neodbytné zvonenie je jasným znamením toho, že jediná príjemná činnosť sa práve skončila. Mačacie záležitosti je názov krátkeho príbehu o tom, ako nám môžu mačky ovplyvniť život. Do akej miery sme sa stali otrokmi každodenných povinností?

Kocia Sprawa

Poland , 2009 , 04'44''

Director: Ewa Paulska

n a dark and run-down tenement, dawn seeps in slowly. In a small flat which is like a thousand other flats, the alarm clock sounds. Mr. K. opens his eyes, stretches his arms. The persistent ringing does not leave any doubt- the only thing that pleasures him has ended. Cat's Affair is a short story about the influence that cats have on our lives. To what extent are we slaves of our daily chores.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu