SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Svet Tomáša Hudáka

Tomáš Hudák komentuje najzábavnejšie udalosti uplynulého týždňa. Na politiku sa netreba pozerať len vážne.

Ako Rusi podvádzajú v parlamente

V politike sa pritvrdzuje. Už aj na Filipínach si nikto nekladie servítku pred ústa. Ako to vyzerá, keď začnú byť vulgárni aj českí slušňáci či inak pokojný Chávez? Pozrite si nového Hudáka. Nevhodné pre mládež do 16 rokov.

Keď na Filipínach niekomu prdnú nervy, stojí to za to. Šéf komisie pre volebnú reformu Teodoro Locsin sa stal známym až vtedy, keď prehovoril jazykom ľudu. A slávnym sa stal aj zástupca firmy, ktorý šiel nefungujúci produkt obhajovať pred politikov. V spoločnosti Smartmatic si tak teraz môžu zo srandy prerobiť na vizitkách titul inžinier na sonofabitch.

V ruskej dume zdá sa sedia samí mušketieri. Aj pri hlasovaní sa totiž riadia heslom jeden za všetkých.

Bývalý ľudovec a terajší podpredseda českej strany TOP 09 Miroslav Kalousek pri stretnutí s členmi Pirátskej strany neváhal ani pred kamerami povedať, že ich považuje za k*k*tov. Ja by som mu veril, v parlamente sedel s toľkými, že ich musí vedieť rozpoznať aj na míľu.

Sloboda prejavu zachutila Hugovi Chávezovi aspoň vo virtuálnom svete, keď jej už neholduje v reálnom svete. Ak si chcete prečítať, aké nadávky má venezuelský líder v zásobe, vyprovokujte ho na Twitteri nejakou nadávkou. Napíšte mu, že je diktátor. To je totiž v jeho krajine poriadna nadávka.

Nezabudnite: Svet Tomáša Hudáka, politickú one man show nájdete na TV.SME.SK každý štvrtok od 20:00.


Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá