SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Svet Tomáša Hudáka

Tomáš Hudák komentuje najzábavnejšie udalosti uplynulého týždňa. Na politiku sa netreba pozerať len vážne.

Jágr praje Čechom Ficovu cestu

Pred voľbami šaškujú aj celebrity. Náš premiér našiel pochopenie u Jágra. HZDS to zase skúša na mladých. Len sa im pritom trochu pletie jazyk. Sledujte nového Hudáka.

V uplynulom týždni zaujali tvorcov tejto relácie následovné svetové udalosti. Aj keď ich o to nikto neprosil, cítili vnútornú potrebu sa k nim vyjadriť:

Známe tváre HZDS sa na bilbordy vyfotili so svojou straníckou omladinou. Tvrdia, že naše legendárne hnutie volia aj mladí ľudia. Očami HZDS rozumej: tí, čo si nepamätajú to svinstvo, ktoré sme tu v 90. rokoch robili.

Česko sa krátko pred voľbami stalo majstrom sveta v hokeji. Veľké strany si nemohli nechať ujsť príležitosť využiť chlapcov s hokejkami aj vo svojej kampani. Rozdelili si to bratsky: ODS má Jágra, ČSSD zase trénera Ružičku. Obaja svorne tvrdia, že im ide najmä o šport. Keď sa po voľbách opäť raz v rozpočte zabudne na jeho rozvoj, snáď to obaja zoberú športovo.

Zákony politici nečítajú len v Spojených štátoch, ale aj u nás. Debata o arizonskom imigračnom zákone v Amerike ukázala, že tí, ktorí o ňom rozhodujú, si ho vlastne ani nenaštudovali. Mnohých to pobúrilo, my sme sa na tom len pousmiali. Keby tam mali takého Jána Slotu, tak by dávno vedeli, že nemôžeme čakať od človeka, ktorý sa nevie ani sám podpísať, že bude vedieť čítať.

Barack Obama podpísal zákon o slobode tlače. A hneď aj ukázal, ako to s jeho dodržiavaním myslí vážne. Vykašľal sa na otázky novinárov. Ešteže nepodpisoval zákon o zákaze používania jadrových zbraní.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Svet Tomáša Hudáka

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá