SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Svet Tomáša Hudáka

Tomáš Hudák komentuje najzábavnejšie udalosti uplynulého týždňa. Na politiku sa netreba pozerať len vážne.

Hymnu už nacvičujú aj škôlkari

Deti už povinne drilujú hymnu. Dzurinda zasa svoje výhovorky. Ešteže Afrika bráni vlastnú česť. Pred západnou propagandou. Tomáš Hudák jej pomáha. Sledujte v jeho relácii.

Vlastenectvo je krásny cit. Preto bolo len otázkou času, kedy u nás na Slovensku tak ako doteraz všetko krásne sprzníme. Iniciatívy sa tentoraz chopili šuhaji a devy vystupujúci v cirkuse Parlament pod skratkou SNS.

Aby sme im zabránili pokaziť detstvo tisíckam detí, ktoré od 1. apríla čakajú v školách nové nástenky, prinášame malého sprievodcu štátnou symbolikou pre tých najmenších:

Tá trojpruhová deka, alebo ak chcete prikrývka, je v triede pre žiakov zo sociálne slabších rodín, ktorí nemajú dostatok ošatenia a najmä v zime sa cítia v škole nepohodlne. V inom farebnom prevedení ju zatiaľ u nás nezoženiete.

Malý erbík s bielou anténkou, zapichnutou v trojkopčekovej šmolkovskej zmrzline (pre starších tutti-frutti) vám má pripomenúť, že po škole vás čaká odmena.

Pokiaľ ide o tú básničku o pľuhavici nad Tatrami, to je varovanie Horskej záchrannej služby, aby ste nikdy nepodceňovali situáciu v horách. Keďže varovania prichádzajú zväčša už neskoro, chcú záchranári vštepovať vám do sŕdc toto pravidlo už od mala.

No a ten ujo na obraze, za toho sa ospravedlňujeme, ale nebojte sa, o pár rokov tam bude visieť niekto iný.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Svet Tomáša Hudáka

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá