Videokomentár Ivana Štulajtera: Česi opätovne potvrdili, že sme nevýhodne predávali emisie

Róbert Fico v sobotňajších dialógoch Slovenského rozhlasu opäť zavádzal, keď tvrdil, že Českej republike hrozí nevyplatenie všetkých peňazí za predaj emisných kreditov. Pravda je taká, že český štát dostane tieto peniaze v dohodnutých splátkach a za emisie útŕži ďaleko viac ako Slovensko. Podľa Ivana Štulajtera celý tento obchod pôsobí tak, ako keby do tohoto predaja boli zapletení ľudia blízki vládnej koalícii alebo priamo z nej.

Róbert Fico v sobotňajších dialógoch Slovenského rozhlasu opäť zavádzal, keď tvrdil, že Českej republike hrozí nevyplatenie všetkých peňazí za predaj emisných kreditov.

Pravda je taká, že český štát dostane tieto peniaze v dohodnutých splátkach a za emisie útŕži ďaleko viac ako Slovensko.

Podľa Ivana Štulajtera celý tento obchod pôsobí tak, ako keby do tohoto predaja boli zapletení ľudia blízki vládnej koalícii alebo priamo z nej.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

TOP videá