SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Svet Tomáša Hudáka

Tomáš Hudák komentuje najzábavnejšie udalosti uplynulého týždňa. Na politiku sa netreba pozerať len vážne.

Ficove hysáky zažali v SDKÚ lásku

Bývalý premiér odchádza celý, tomu súčasnému odchádza len pamäť a policajtom zasa slušné spôsoby. Ešteže náš predseda parlamentu aspoň na návštevách vie, čo sa patrí. Sledujte Svet Tomáša Hudáka.

Hovorí sa, že kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. Mikuláš Dzurinda by o tom vedel dlho rozprávať. Veľa času mu však už neostáva. V jeho strane to však vyzerá, akoby sa nechumelilo. Netreba sa však čudovať, pokiaľ ide o preferencie, SDKÚ už naozaj nemá čo stratiť.

O nič lepšie však na tom nie je ani vládny Smer. Čísla popularity sú síce stabilne vysoké, čo však z toho, keď si pán premiér radosť z nich nemôže užiť naplno. Musí sa totiž strachovať o svoj život, keďže odhalil komplot, ktorého nitky siahajú až tam, kam nesiaha predstavivosť ani toho najodvážnejšieho konšpirátora medzi najfundovanejšími diskutérmi webu sme.sk.

Ešteže kamionisti sa držia pri zemi. Teda, že ich pri zemi drží naša polícia. A ak nie pri zemi, tak aspoň na luxusných diaľničných odpočívadlách. Darmo sa štrajkujúci vodiči sťažujú, že ich strážcovia zákona nezákonne blokujú. Tí tvrdia opak. My ich tu nedržíme, my ich posielame preč. A občas aj niekam inam.

Nezabudnite: Svet Tomáša Hudáka, politickú one man show nájdete na TV.SME.SK každý štvrtok od 20:00.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Svet Tomáša Hudáka

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá