SME
Štvrtok, 11. august, 2022 | Meniny má Zuzana

Svet Tomáša Hudáka

Tomáš Hudák komentuje najzábavnejšie udalosti uplynulého týždňa. Na politiku sa netreba pozerať len vážne.

Trapasy politikov. Tie najvtipnejšie

Politici ani v roku 2009 neostali nič dlžní svojej povesti. Naháňali baby, strácali sa vo vlastných slovách, nešetrili rivalov a radi si dali do nosa. Tomáš Hudák vybral päť najzábavnejších momentov. A pre fanúšikov pripravil DARČEK. Remixy songu Vlastenecká.

Rok v znamení deviatky patril trom mužom. Každý z nich si z neho uchmatol veľký kus pozornosti.

Barack Obama pobláznil nielen svet plebejcov, ale aj akademikov. Nobelovka bola už len čerešničkou na torte.

Silvio Berlusconi zase zrušil v politike akékoľvek tabu. Jeho orgie v rímskej rezidencii raz určite sfilmuje Tinto Brass.

Najväčšou news však bola bezpochyby smrť Michaela Jacksona. RIP, King of Pop.

V silvestrovskom sumári tých najvtipnejších momentov zo sveta politiky, ktoré neunikli pozornosti kamier, si nakoniec prvenstvo odniesol bývalý japonský minister financií Šoiči Nakagawa. Za odvahu.

Za priazeň si prvenstvo určite zaslúžia aj diváci TV SME. Pripájame aspoň malé silvestrovské prekvapenie:

Slovenskí producenti zahoreli za vlasť

Hudbou k vlastenectvu. Toto je slogan novej kampane, ktorou chcú hudobní producenti osloviť mladých národovcov. Na diskotékach.

Keď v septembri 2009 Hudák s Benem prepisovali históriu národo-buditeľskej hudby na Slovensku skladbou, ktorá šokovala nielen regionálne pobočky Spolku hejslovákov, hymnickej piesni Vlastenecká nepredpovedali kritici dlhú životnosť.

Niektorí tvrdili, že je to len slabý odvar pôvodného megašlágru Domovina z tvorivej dielne hitmejkrov Čečot-Stašák. Ďalší upozorňovali na hmlistý text, z ktorého podľa literárnych vedcov nie je jasné, o čo autorom vlastne ide. A našli sa aj takí, čo hovorili dokonca o hanobení národa.

Rádiá sa zľakli, risklo to len alternatívne FM, aj to iba raz a až v podvečerných hodinách. Vlastenectvo mladých umelcov ostalo nepochopené a už to vyzeralo, že najdrahší song v dejinách slovenského hip hopu navždy zapadne.

Nedocenený masterpiece však v hodine dvanástej zachránili slovenskí producenti. Po úspešnej antirasistickej kampani Čierna platňa prišli s nápadom podporiť vlastenectvo u mladých ľudí a rozbehli projekt Spievanka pre Janka.

Jeho cieľom je urobiť Vlasteneckú hitom diskoték a dostať ju do každého tanečného klubu. Skladbu odeli do nového šatu a pripravili jej štyri nové verzie s nádejou, že aspoň jedna sa musí chytiť. Veď ide o dobro národa.

Pre zapálených Slovákov nechali na albume aj acapella verziu, aby si mohol každý národovec namixovať hit podľa svojho gusta a priniesť ho do svojho klubu.

HUDÁK & BENE - Vlastenecká remixy EP

Vlastenecka cover remix

autor cover remixu: RudaKita

Tracklist:
1. Vlastenecká (Original)
2. Vlastenecká (Dj Simple Sample Remix)
3. Vlastenecká (Peko remix)
4. Vlastenecká (Stratasoul remix)
5. Vlastenecká (Beyuz remix)
6. Vlastenecká (Instrumental)
7. Vlastenecká (Acapella)

--> REMIXY stiahni TU <--


Vlastenecká v pôvodnej verzii

text/rap: Tomáš Hudák, Bene

produkcia: DJ Logopéd

Nahral, zmixoval a zmastroval Roland Kánik v Sonic Cat Studio.

original song: Vladimír Čečot, Peter Stašák - Domovina, hudbu zložil Peter Kliment

Kopírovanie Hudáka nezabíja, len národniarov. Stiahnite si:

Creative Commons License
Video je vydané pod Creative Commons licenciou 3.0, môžete ho voľne kopírovať (a meniť a vylepšovať), ak uvediete zdroj: tv.sme.sk.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu