SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

SMErovka

SMErovka je letná relácia, v ktorej Jaro Kurpel, Karol Sudor a Dana Sudorová predstavujú krátke tipy na výlety počas prázdnin a dovoleniek.

Za čo sa Bratislavčania hanbia najviac?

SMErovka v poslednom dieli zmenila otázku. Nepýtala sa domácich, čo by turistom určite odporúčali vidieť, ale naopak - čo by im najradšej zatajili.

Letná sezóna sa pomaly končí a s divákmi sa lúči aj SMErovka. Jej redaktori sa túlali po miestach, na ktoré ich vysielali domáci obyvatelia v rôznych regiónoch Slovenska. Tak mali šancu pozrieť si Slovenské národné múzeum v Martine, hrad Modrý Kameň, pieskovú baňu v Príbelciach, Zvolenský zámok, kone na samote Bezekov laz, ale aj arborétum Mlyňany.

Deti z kobercových panelákov sa rozhodli všetko ukončiť v Bratislave. Čo sa v nej dá vidieť, si každý dokáže zistiť na internete. Zmenili preto úvodnú otázku. Nepýtali sa na to, čo by im domáci určite odporučili, ale naopak - čo by im najradšej nikdy neukázali.

Ukázalo sa, že Bratislavčania sú pred kamerou hanblivejší. Zväčša nepovedali nič, čo sa v regiónoch stalo len výnimočne. Ak sa však pristavili, všetci sa zhodli na jednom - v hlavnom meste sa najviac hanbia za bezdomovcov. Prekvapenie? Ak áno, do diskusie napíšte, za čo sa v Bratislave hanbíte vy.

SMErovka sa lúči minimálne do júla 2010, všetkým teda praje príjemné návraty z ciest a bezstresové chvíle v práci. Smútiť však nemusíte, už čoskoro sa na monitory vrátia osobnosti v relácii Bez prípravy.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu